0

Sensodyne Onarım Koruma Ekstra Yumuşak Diş Fırçası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sensodyne® diş fırçası inceltilmiş ekstra yumuşak kıl yapısı diş ve diş etini hassas bir şekilde temizlemek üzere tasarlanmıştır. Yoğun bir şekilde sıkıştırılmış kıl tabanı diş plağını etkili bir şekilde giderirken, inceltilmiş kıl uçları diş eti çizgisinin etrafını ve diş aralarını nazikçe temizler. Diş ve dişetlerinizin etkili temizliği için florürlü bir diş macunu ile günde iki kere fırçalamanızı öneririz.

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (Sürat veya UPS) tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. 

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.