0

Bestlak Damla 50 ml

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

BESTLAK DAMLA

Bildiğiniz üzere Dünya Sağlık Örgütü tarafından ilk 6 ay hatta 12 aya kadar yalnızca anne sütü ile beslenme önerilmektedir. Ek gıdalar ile birlikte anne sütünün 2 yıl sonuna kadar kesilmemesi önerilmektedir. 

BESTLAK Damla içerisinde galaktojenik bitkiler sayesinde hipofiz bezini uyararak prolaktin ve oksitosin hormonlarının aktivitesini arttırır. Bu şekilde anne sütünün oluşumunu ve süt kanallarına ilerlemesini sağlar. 

BESTLAK Damla laktasyon dönemi boyunca anne sütünün devamlılığını sağlar. 

Anne sütü miktarını arttırır ancak bileşimini ve tadını değiştirmez. 

Tamamen bitkiseldir. Kimyasal madde içermez. 

Bunun için; 
‘’BESTLAK İçer Anneler, Sütsüz Kalmaz Bebekler’’ diyoruz. 

Saat 16.00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin satış yapan mağazaya olan mesafesine göre değişmekle birlikte, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (Sürat veya UPS) tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. 

Ödemesini İnternet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımız da kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.